- O webu
- Povídky
- Na pokračování
- Ostatní FanFiction
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Dokončené
- Jednodílné
- FanFiction ostatní
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Drabble
- FanFiction
- Básničky
- Malby a kresby
- Písničky
- Shrnutí
- Pomoc autorům
- Stmívání
- Fórum
Bad Dreams - 1. kapitola
11.10.2011 (15:00) • • Povídky » Na pokračování • komentováno 13× • zobrazeno 1059×
Forgiveness - 17. kapitola
Tak konečně akce. Doufám, že se na mě za to nebudete zlobit... :D Callie čeká veliký šok... (hodně nevyhnutelný šok xD)
11.10.2011 (14:00) • Daisy94 • Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction • komentováno 13× • zobrazeno 1744×
Světlo uprostřed tmy - 3. kapitola
Jak bude Jess reagovat, až se probere? Kam půjde a s kým se seznámí? Vše se dozvíte. :)
11.10.2011 (11:00) • emiangell • Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction • komentováno 6× • zobrazeno 853×
Šedá myška 15
Sendy drželo nad vodou jediné. Vidina, že tohle všechno je jen na chvíli. Jen pár dní, které bude muset vydržet. Meggie jí však donutila vidět skutečnost takovou, jaká opravdu je. < br>
A je teď jen na ní se s tím vypořádat a přestat s věčným uhýbáním. Prvním váhavým krůčkem k tomu bude právě Michael...
11.10.2011 (10:00) • Texie • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 2853×
Ellaine B. - Kapitola 1.
Ellaine B. je dívka, která se narodila do rodiny, která ji nechtěla. Všichni ji nenávidí a ona nenávidí je.
Podivný příběh o podivné dívce.
Budu ráda za jakékoliv komentáře.
10.10.2011 (20:00) • Katniss • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1048×
Bosska - 4. kapitola
Táto kapitola má názov "Všedné dni a iné nepríjemné záležitosti". Napriek tomu, že je Rave chorá, chalani jej nedajú pokoj a Rave si bude musieť v hlave usporiadať, čo vlastne ku komu cíti. A napriek jej rozhodnutiam sa ani jeden z jej nápadníkov nemieni vzdať (či už sú to nápadníci, o ktorých viete, alebo takí, ktorí zatiaľ iba potichu žiarlia a neskôr sa ukáže, ako sa veci vlastne majú ;P).
10.10.2011 (19:00) • • Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction • komentováno 1× • zobrazeno 881×
Povídky o smutné lásce
Tento článek obsahuje tři povídky o smutné lásce...
Jsem pouhý člověk, Krutý život, Vyznání
10.10.2011 (18:00) • DrzaJordan • Povídky » Jednodílné • komentováno 1× • zobrazeno 1552×
Story of my life
Příběh o uvědomění si homosexuality a následných problémech ve společnosti.
10.10.2011 (16:00) • DrzaJordan • Povídky » Jednodílné • komentováno 4× • zobrazeno 1074×
Amor Matris - 2. kapitola
Již 2. kapitola Amor Matris, kdy se dozvíte něco dál o příběhu malého chlapce Erika. O tom, že když je bída, tak se lidé nemohou starat o další hladový krk, a taky o tom, že osudu se nedá poručit, ten nás vždy pošle tam kam chce.
10.10.2011 (15:00) • LostAngel • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1598×
Pár krátkých povídek
Bouřka - Malý chlapec je během bouřky sám doma.
Toužím - Jsou to spíše takové depresivní myšlenkové pochody.
Zima - První sníh a celkově pozitivně naladěná povídka.
Život kolem mě - Tématem bylo napsat něco, co bude obsahovat vyjmenovaná slova.
10.10.2011 (14:00) • DrzaJordan • Povídky » Jednodílné • komentováno 2× • zobrazeno 1281×
Strach z létání
Další drabble z mojí dílničky. Tentokráte o strachu z létání. O tom, že strach je přirozený, ale ještě přirozenější je ho překonat. Přeji příjemné čtení, a očekávám plnou nálož kritiky.
10.10.2011 (13:00) • LostAngel • Povídky » Drabble • komentováno 15× • zobrazeno 2294×
Červený koberec
Ai a její kamarádky chtějí založit kapelu. Jejich vzorem je j-rocková skupina The GazettE. Co všechno je čeká v tomto příběhu?
10.10.2011 (12:00) • DrzaJordan • Povídky » Jednodílné • komentováno 2× • zobrazeno 927×
Realita? - Kapitola 1.
Ahoj! :)
Tak máme tady první kapitolu. Nevím, zda je vhodný titulek, ale nic lepšího mě nenapadlo. Každopádně doufám, že se bude líbit a budu vděčná za každý komentář (ať už kritika nebo chvála). Také bych chtěla říct, že tuto povídku ještě nemám domyšlenou a sama nevím, jak bude pokračovat a jak skončí, přesto slibuju, že se pokusím psát nejméně jednou za dva dny. ;-)
A co se dozvíte? No... tak v prvé řadě začátek, ale předem říkám, že vám nebudu prozrazovat, co se bude dít, aby vás více lákalo si to přečíst. 3:-) :D
Ale dost řečí a pusťme se do toho...
10.10.2011 (11:00) • Mai • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 553×
Světlo uprostřed tmy - 2. kapitola
Hlavní hrdinku Jessicu doma nečeká nic pěkného, to je jí jasné. Ale mezi tím, na co se připravuje, a tím, co ji čeká, je docela rozdíl. Co se stane?
Příjemné počtení. :)
10.10.2011 (10:00) • emiangell • Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction • komentováno 6× • zobrazeno 1012×
Internát Kapitola 5.
Pokračovanie o pobyte Jessici na internáte a láska medzi ňou a Damonom. Ako to bude pokračovať? Čítajte a dozviete sa. *ILLY*
09.10.2011 (20:00) • Illy • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1882×
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
- Smrťák 2 - Kylův život za tajnými dveřmi 1/2
- Zdrávas Maria
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
